X

اخبار

یکشنبه 13 خرداد 1403
تعداد بازدید: 9

آمادگی بوستان‌های شهری و کمپ‌های اقامتی در 14 و 15 خرداد/نصب 35 بیرق مشکی در سطح شهر قم

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قم گفت: در راستای فضاسازی شهری 35 بیرق مشکی در نقاط مختلف سطح شهر به‌ویژه در مبادی ورودی شهر در آستانه سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و پاسداشت قیام پانزدهم خرداد نصب‌شده است.
آمادگی بوستان‌های شهری و کمپ‌های اقامتی در 14 و 15 خرداد/نصب 35 بیرق مشکی در سطح شهر قم

پیام جوادیان اظهار کرد: به مناسبت سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام پانزدهم خرداد، اقدامات لازم در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرارگرفته است.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه سیما،منظر و فضای سبز شهری افزود: تمهیدات لازم انجام‌شده و بوستان‌های شهری و همچنین کمپ‌های اقامتی آماده حضور، اسکان و تردد مسافرین و زائرین است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قم فضاسازی معابر و بوستان‌های سطح شهر را مورد توجه قرارداد و تصریح کرد: 35 بیرق مشکی در نقاط مختلفی از سطح شهر چون بوستان‌های شهری و همچنین مبادی شهر نصب‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: نصب اعلان‌هایی با تمثال رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران و پاسداشت قیام پانزدهم خرداد در پرتابل‌های سطح شهر، متوقف شدن پروژه‌های سنگین، پاک‌سازی معابر و بوستان‌های شهری و همچنین کاشت گل و گیاه در حاشیه معابر و بوستان‌های سطح شهر از دیگر اقدامات انجام‌شده در حوزه سیما،منظر و فضای سبز شهری است.

جوادیان یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش استان قم به‌منظور اسکان زائرین و مسافرین شهر کریمه اهل‌بیت(س) انجام‌شده است.

تصاویر
  • آمادگی بوستان‌های شهری و کمپ‌های اقامتی در 14 و 15 خرداد/نصب 35 بیرق مشکی در سطح شهر قم
جستجو
آرشیو ماهیانه
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه