اخبار

شنبه 29 دی 1397
تعداد بازدید: 425

لزوم اطلاع‌رسانی فعالیت‌های شهرداری در حوزه حفاظت از محیط زیست

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم بر لزوم اطلاع‌رسانی فعالیت‌های شهرداری در حوزه حفاظت از محیط زیست در شهر به مردم تاکید کرد.
لزوم اطلاع‌رسانی فعالیت‌های شهرداری در حوزه حفاظت از محیط زیست

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، سید امیر سامع با اشاره به عملکرد شهرداری قم در حوزه زیست محیطی اظهار کرد: شهرداری در حوزه‌های مختلف مدیریت پسماند، حمل و نقل، فضای سبز و… اقدامات قابل توجهی را برای حفاظت از محیط زیست انجام داده که نیاز است در قالب‌های مختلف این اقدامات به مردم معرفی شود.


وی تاکید بر ظرفیت‌های بخش خصوصی و تقدیر از اقدامات آنها در حوزه حفاظت از محیط زیست را مورد توجه قرار داد و اذعان کرد:  در همایش ویژه‌ای که به مناسبت روز هوای پاک امروز تدارک دیده شده است از شرکت‌های بخش خصوصی فعال در عرصه محیط زیست تقدیر می شود.


معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم با اشاره به برنامه‌های همایش روز هوای پاک اظهار کرد: در این روز باید معرفی طرح‌های فضای سبز، مدیریت پسماند و… به مردم اطلاع‌رسانی شود.

تصاویر
  • لزوم اطلاع‌رسانی فعالیت‌های شهرداری در حوزه حفاظت از محیط زیست
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه