اخبار

دوشنبه 26 خرداد 1399
تعداد بازدید: 196

در سال گذشته 421 هزار مترمربع بوستان شهری در قم ایجاد شده است/ افزایش سه برابری بودجه فضای سبز شهر قم از سال 94

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در سال 98 حدود 471 میلیارد ریال برای احداث بوستان های شهری هزینه شده که این مبلغ بدون احتساب هزینه‌های مالکیت عرصه ها ست.
در سال گذشته 421 هزار مترمربع بوستان شهری در قم ایجاد شده است/ افزایش سه برابری بودجه فضای سبز شهر قم از سال 94

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم ، پیام جوادیان با تاکید بر اینکه بودجه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در سال 94 حدود 60 میلیارد تومان بوده است اظهار کرد: در سال 94 اصلاحیه بودجه هم صورت گرفته و حدود 15 میلیارد تومان از بودجه کم شد.

وی بودجه فضای سبز در سال 95 را حدود 98 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: بودجه فضای سبز در سال 96 بالغ بر 200 میلیارد تومان و در سال 97 حدود 204 میلیارد تومان بود؛ در سال 98 نیز بودجه فضای سبز به حدود 206 میلیارد تومان رسید.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه از سال 95 به بعد هر سال بودجه این سازمان متمم داشته است گفت: علاوه بر اینکه بودجه‌ها محقق و جذب می‌شده متمم هم داشتیم.

وی اضافه کرد: سهم هر شهروند قمی از بودجه فضای سبز 162 هزار تومان است و سهم هر شهروند از فضای سبز هم حدود 20 مترمربع است.

جوادیان با بیان اینکه از فروردین امسال تاکنون 421 هزار مترمربع بهره‌برداری بوستان شهری داشته‌ایم افزود: حدود 471 میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه شده که این مبلغ بدون احتساب هزینه‌های مالکیت است. اگر هزینه‌های مالکیت اضافه شد تقریبا این هزینه دو برابر می‌شود.

تصاویر
  • در سال گذشته 421 هزار مترمربع بوستان شهری در قم ایجاد شده است/ افزایش سه برابری بودجه فضای سبز شهر قم از سال 94
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه