اخبار

پنجشنبه 29 خرداد 1399
تعداد بازدید: 254

افتتاح فاز یک شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اعتبار 85 میلیارد ریالی احداث شهربازی بوستان علوی خبر داد و گفت: آماده‌سازی این شهربازی در مراحل پایانی بوده و در دهه کرامت فاز یک آن افتتاح می‌شود.
افتتاح فاز یک شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به کمبود فضاهای تفریح در قم اظهار داشت: یکی از اولویت‌های شهرداری قم در کنار توسعه فضای سبز و بوستان‌ها ساخت فضاهای تفریحی و شهربازی است.

وی از افتتاح شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت خبر داد و افزود: آماده‌سازی شهربازی بوستان علوی در مراحل پایانی بوده و در دهه کرامت فاز یک آن افتتاح‌شده و شهروندان می‌توانند از این فضای تفریحی بهره‌مند شوند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم مختصات فیزیکی این شهربازی را تشریح کرد و کفت: شهربازی بوستان علوی در دو  فضای رو باز به مساحت 6 هزار متر و شهر بازی سرپوشیده به مساحت یک هزار متر آماده‌شده است.

وی اعتبار اختصاص داده‌شده به فاز یک این شهربازی را عددی بالغ‌بر هشت و نیم میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: امیدواریم تا پایان سال فاز دو این شهربازی نیز تکمیل‌شده و به بهره‌برداری برسد.

جوادیان دستگاه‌های نصب‌شده در شهربازی را معرفی و تصریح کرد: در فاز یک شهربازی بوستان علوی 25دستگاه VR و بازهای الکترونیکی و 5  دستگاه بزرگ نصب‌شده است.

وی  اخذ مجوزهای لازم برای استفاده شهروندان از شهربازی بوستان علوی را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در تلاش برای اخذ مجوزهای لازم از ستاد مبارزه با کرونا برای استفاده شهروندان از شهربازی هستیم.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را یکی از دغدغه‌های سازمان دانست و بیان کرد: حفظ سلامت شهروندان در کنار فراهم کردن فضایی شاد موردتوجه سازمان بوده و همه اقدامات موردنیاز برای رعایت فاصله اجتماعی انجام‌شده است.

تصاویر
  • افتتاح فاز یک شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه