اخبار

شنبه 31 خرداد 1399
تعداد بازدید: 224

400 شهروند قمی در مسابقه برترین فضای سبز خانگی شرکت کردند

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: 400 شهروند قمی در دومین دوره مسابقه برترین فضای سبز خانگی شرکت کردند.
400 شهروند قمی در مسابقه برترین فضای سبز خانگی شرکت کردند

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به اجرای طرح باغچه و «دومین دوره مسابقه برترین فضای سبز خانگی» اظهار کرد: فضای سبز و گل‌وگیاه معجزه‌ سبز آفرینش خدا هستند و بر اساس بررسی‌ها و تحقیقات علمی انجام‌شده توسط دانشمندان افرادی که در معرض چشم‌اندازهای طبیعی قرار دارند به‌مراتب کمتر تحت فشار غم، استرس و افکار منفی قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه مسابقه باغچه در راستای انتخاب بهترین فضای سبز خانگی برگزار شد تصریح کرد: در این مسابقه شهروندان تصویر فضاهای سبز داخل منازل خود اعم از تراس، بام سبز، دیواره سبز، حیاط و یا… را در وب‌سایت سازمان به آدرس qomparks.ir بارگذاری کردند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار در این مسابقه تا 29 اسفندماه بود که با توجه به اهمیت ترغیب شهر به حضور در منزل تا 31 فروردین‌ماه تمدید شد.

وی اذعان کرد: تعداد 400 نفر از شهروندان تصویر فضای سبز خود را جهت شرکت در این مسابقه ارسال کردند که پس از بازدید از فضای سبز این شهروندان به 50 نفر از آن‌ها بن خرید 100 هزارتومانی و بسته ویژه فرهنگی و به ۵ نفر از برگزیده جوایز نقدی اهدا شد.

تصاویر
  • 400 شهروند قمی در مسابقه برترین فضای سبز خانگی شرکت کردند
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه