اخبار

ﺳﻪشنبه 25 آذر 1399
تعداد بازدید: 75

اخذ گواهی نامه های بین‌المللی استاندارد برای تله‌سیژ بوستان علوی

مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به وضعیت پروژه تله سیژ شهر قم گفت: بخش مکانیکال این پروژه صد درصد و بخش الکتریکال آن بیش از 80 درصد پیشرفت داشت است.
اخذ گواهی نامه های بین‌المللی استاندارد برای تله‌سیژ بوستان علوی

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم رسول شمس با اشاره به شرایط پروژه احداث تله‌سیژ در بوستان علوی گفت: پروژه تله سیژ بوستان علوی دارای دو بخش الکتریکال و مکانیکال است که خوشبختانه بخش مکانیکال با پیشرفت فیزیکی حدود به صد درصد تکمیل شده است و در ماه جاری با نصب صندلی ها این مجموعه به صورت آزمایشی فعال شده و در بخش مکانیکال مشکلی نداریم.

مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: بخش الکتریکال این پروژ مهم نیز با پیشرفت فیزیکی ۸۰% در ماه آینده تکمیل خواهد شد.

شمس با اشاره به اینکه یکی از مباحث مهم موضوع اخذ گواهینامه استاندارد برای این مجموعه است افزود: ما در حین نصب تجهیزات، هماهنگی های لازم با اداره کل استاندارد استان صورت پذیرفته و گواهی نامه های لازم صادر شده است.

مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم در پایان با اشاره به ضرورت دریافت گواهی نامه استاندارد  پس از نصب تجهیزات اظهار داشت: بعد از نصب سامانه های الکتریکال و مکانیکال هم اقداماتی مورد نیاز هست تا گواهی نامه های بین المللی ایمنی برای این مجموعه  از شرکت های معتبر اروپایی اخذ شود تا با اطمینان یک سیستم کاملا ایمن و مطمئن را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

تصاویر
  • اخذ گواهی نامه های بین‌المللی استاندارد برای تله‌سیژ بوستان علوی
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه