اخبار

ﺳﻪشنبه 25 آذر 1399
تعداد بازدید: 111

هزینه یک میلیارد تومانی منطقه چهار در تکمیل بوستان علوی

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به عملیات تکمیل بوستان علوی از هزینه یک میلیارد تومانی و پیشرفت 70 درصدی آن در سال جاری خبر داد.
هزینه یک میلیارد تومانی منطقه چهار در تکمیل بوستان علوی

 

مهدی اصفهانیان مقدم در گفت‌وگو با شهرنیوز، از اجرای عملیات تکمیل بوستان علوی خبر داد و اظهار داشت: این بوستان به مساحت ۴۰ هکتار در بلوار غدیر قم واقع‌شده است که امسال بخشی از عملیات تکمیل آن در دستور کار شهرداری منطقه چهار قرار گرفت.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از اجرای تکمیل محوطه ورودی بوستان خبر داد و افزود: تکمیل آلاچیق‌های بوستان و کاشت فضای سبز از اقدامات دیگری است که امسال در دستور کار منطقه قرار گرفت.

اصفهانیان مقدم از اجرای مبلمان و روشنایی بوستان هم خبر داد و تصریح کرد: به‌منظور اجرای عملیات تکمیل بوستان علوی یک میلیارد تومان اعتبار در بودجه منطقه چهار در سال ۹۹ لحاظ شده است.

وی از پیشرفت ۷۰ درصدی اقدامات پیش‌بینی‌شده به‌منظور تکمیل بوستان علوی خبر داد و گفت: سایر موارد باقیمانده از اجرای پروژه تکمیل بوستان علوی نیز تا پایان سال اجرایی می‌شود.

تصاویر
  • هزینه یک میلیارد تومانی منطقه چهار در تکمیل بوستان علوی
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه