اخبار

چهارشنبه 01 بهمن 1399
تعداد بازدید: 99

تعیین تکلیف سرمایه‌گذاری شهربازی فدک/مردم قم تا پایان سال تله‌سیژ سوار می‌شوند

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به تعیین تکلیف سرمایه‌گذار شهربازی فدک گفت: سرمایه‌گذار بسیار خوبی برای این پروژه ( شهر بازی سابق 72 تن ) انتخاب شده و امیدواریم کارهای قراردادی آن به زودی انجام شده و باشرایطی که سرمایه‌گذار دارد در نیمه نخست سال 1400 این پروژه به بهره‌برداری برسد.
تعیین تکلیف سرمایه‌گذاری شهربازی فدک/مردم قم تا پایان سال تله‌سیژ سوار می‌شوند

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان در جلسه شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به تعیین تکلیف سرمایه‌گذار شهربازی فدک اظهار کرد: سرمایه‌گذار بسیار خوبی برای این پروژه انتخاب شده و امیدواریم کارهای قراردادی آن به زودی انجام شده و باشرایطی که سرمایه‌گذار دارد در نیمه نخست سال 1400 این پروژه به بهره‌برداری برسد.

جوادیان به تله‌سیژ بوستان علوی اشاره کرد و گفت: این پروژه بیش از 95 درصد پیشرفت دارد و مراحل پیگیری استاندارد آن در حال انجام است و بخش زیادی از استاندارد پروژه هم گرفته شده و پس از اخذ استاندارد مجوز بهره‌برداری داده شده و پروژه فعال می‌شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر بخش عمده این پروژه تکمیل شده و 50 صندلی دونفره روی آن نصب شده است. به نظر می‌رسد بتوانیم 22 بهمن‌ماه این پروژه را در اختیار مردم قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: این خط تله‌سیژ قم از یک شرکت اتریشی 135 هزار یورو با یورو کمتر از 4 هزار تومان خریداری شده که امروز بیش از 500 هزار یورو قیمت دارد در شرایطی که قیمت یورو بیش از 28 هزار تومان قیمت دارد و این پروژه ارزش افزوده قابل توجهی برای شهر قم داشته است.

 

تصاویر
  • تعیین تکلیف سرمایه‌گذاری شهربازی فدک/مردم قم تا پایان سال تله‌سیژ سوار می‌شوند
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه