اخبار

شنبه 20 دی 1399
تعداد بازدید: 89

صرف هزینه 20 میلیارد تومانی برای تکمیل تله‌سیژ بوستان علوی

مدیرعامل شرکت عمران معصومیه از صرف هزینه 20 میلیارد تومانی برای تکمیل تله‌سیژ بوستان علوی خبر داد.
صرف هزینه 20 میلیارد تومانی برای تکمیل تله‌سیژ بوستان علوی

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، ‌علی اکبر رحیمی با تاکید بر جزئیات اجرای پروژه تله‌سیژ بوستان علوی گفت: تجهیزات این پروژه از کشور اتریش خریداری شده و در بازطراحی داخل کشور برای بوستان علوی به طول آن افزوده شده و در حال حاضر به صورت رفت و برگشت مسیر 2 هزار و 500 متری را طی می‌کند.

وی گفت: شروع ایستگاه پروژه از کنار مجتمع آرین در انتهای بوستان علوی و انتهای آن در مجاورت اداره‌کل منابع طبیعی است و با توجه به توپوگرافی بوستان، دکل‌ها از 13 تا 15 متر ارتفاع دارند.

مدیرعامل سازمان عمران معصومیه با تاکید بر اینکه زمان‌بر شدن پروژه  موجب تغییرات قیمتی پروژه شده افزود: بالغ بر 20 میلیارد تومان به قیمت امروز برای پروژه هزینه شده و تقریبا با حدود یک میلیارد دیگر پروژه به طور کامل تکمیل خواهد شد.

وی بیان کرد: درمورد هزینه بلیط پروژه هم هنوز به صورت قطعی تصمیمی اتخاذ نشده و برای شروع پروژه هزینه بلیط طی مصوبه شورای سازمان حدود 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است؛ البته این هزینه در مقابل هزینه‌های صورت گرفته برای پروژه بسیار ناچیز است.

 

تصاویر
  • صرف هزینه 20 میلیارد تومانی برای تکمیل تله‌سیژ بوستان علوی
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه