اخبار

ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399
تعداد بازدید: 23

انتخاب کارشناس سازمان پارک‌ها و فضای سبز به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری قم

رئیس گروه پژوهش شهرداری قم از انتخاب سید سعید علامه موسوی به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری قم در سال 1399 خبر داد.
انتخاب کارشناس سازمان پارک‌ها و فضای سبز به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری قم

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، منصور جمشیدپور روند پژوهش در شهرداری را مورد توجه قرار داد و با اشاره به شاخص‌های مختلفی که برای پژوهشگران تعریف شده است اظهار کرد: معمولا در جشنواره‌های پژوهشی بیشتر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی از جمله حوزه‌های علمیه شرکت میکنند‌ چون جنبه کاری آنها پژوهشی است.

وی با بیان اینکه شاخص‌هایی مشخص شده تا افراد پژوهشگر رتبه‌بندی شوند تصریح کرد: در این مرحله حدود ۲۰ نفر مطالعات و تحقیقات خود را به ما اعلام کردند که براساس شاخص‌ها امتیازات داده شد و ۵ نفر برتر انتخاب کردیم که سید سعید علامه موسوی مسؤول امور فنی کلینیک سازمان یکی از این نفرات برتر می‌باشد.

رئیس گروه پژوهش شهرداری قم با اذعان به اینکه پژوهش و مطالعه در تمام حوزه‌ها اهمیت دارد خاطرنشان کرد: کاری که بدون مطالعه و پژوهش انجام شود به نتیجه درستی هم نمی‌رسد.

جمشیدپور هدف از این تقدیر از پژوهشگران برتر شهرداری را ترغیب کارکنان به ورود به عرصه تحقیق و پژوهش دانست و افزود: در پی ترویج جریان فکری در شهرداری هستیم.

وی با اشاره به اقدامات سازمان پارک‌ها در حوزه پژوهشی تصریح کرد: در سازمان پارک‌ها چند مرحله مطالعه تعریف شده که از آن جمله مطالعات گونه‌های سازگار با اقلیم قم است.

جمشیدپور گفت: این کار پژوهشی به ما راه‌حل و راهکار می‌دهد که چگونه عمل کنیم تا نتیجه خوبی داشته باشیم؛ در حوزه مدیریت شهری پیچیدگی‌ها بالاست و نمی‌توان با تکیه بر دانش و تجربه شخصی به نتیجه کامل رسید و باید پشتوانه مطالعاتی و پژوهشی برای هر اقدامی داشت. اجرا شدن طرح‌های مطالعاتی در حوزه‌های مختلف مخصوصا در حوزه فضای سبز مانند آبرسانی و گیاه‌شناسی باعث شده تا در بهره‌وری پروژه‌های فضای سبز به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

 

تصاویر
  • انتخاب کارشناس سازمان پارک‌ها و فضای سبز به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری قم
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه