اخبار

پنجشنبه 20 خرداد 1400
تعداد بازدید: 16

ارتقا سطح علمی کارشناسان گیاه پزشکی فضای سبز شهر قم

مسوول امور کلینیک فنی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از برگزاری کارگاه تخصصی گیاه پزشکی جهت ارتقاء سطح علمی کارشناسان فضای سبز خبر داد.
ارتقا سطح علمی کارشناسان گیاه پزشکی فضای سبز شهر قم

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، سید سعید علامه موسوی بیان کرد: سومین کارگروه و کارگاه علمی تخصصی گیاه‌پزشکی پیمان‌های فضای سبز مناطق در سال 1400 با حضور کارشناسان این بخش در خردادماه امسال در بوستان شهدای اصناف در بلوار 15 خرداد برگزار شد.

وی گفت: این کارگروه‌ها سه سال است که در سازمان پارک ها برگزار می‌شود و با توجه به اینکه به ازای پیمان‌های فضای سبز مناطق کارشناسان گیاه‌پزشکی که کار شناسایی آفت‌ها را دارند، وجود دارد، این کارگروه‌ها برای بالا بردن سطح علمی و تجربه این کارشناسان برگزار می‌شود.

موسوی گفت: با توجه به شیوع کرونا این جلسات به صورت ماهانه در فضای سبز شهری برگزار می‌شود و در قالب این کارگروه بازدید علمی در بوستان‌ها صورت گرفته و آفات مختص ماه از نزدیک شناسایی شده و بررسی می‌شود و سپس تجربیات به اشتراک گذاشته شده و نکات علمی بیان می‌شود.

مسوول امور کلینیک فنی سازمان پارک‌ها و فضای سبز خاطرنشان کرد: بعد از این نشست‌ها کارشناسان وظیفه دارند این کارگاه‌ها را برای کارگران فضای سبز پیمان‌های فضای سبز شهری داشته باشند؛ با این روش سطح علمی و فنی کارگران فضای سبز نیز در خصوص مشکلات گیاه‌پزشکی و روش‌های شناسایی آفات و سموم مورد استفاده ارتقاء می‌یابد.

 

تصاویر
  • ارتقا سطح علمی کارشناسان گیاه پزشکی فضای سبز شهر قم
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه